O firmie

Od 1996 roku doradzamy i pomagamy w przeprowadzeniu procesów podatkowych, finansowych, wdrażaniu mechanizmów księgowych oraz organizacji i prowadzeniu firmy. Dewizą spółki Brix jest pełne dostosowanie się do wymagań Klienta. Nasz zespół liczy 40 pracowników i posiada wysokie kwalifikacje do prowadzenia Państwa spraw związanych z finansami, księgowością, rachunkowością i podatkami.

Naszą markę zbudowaliśmy w oparciu o zasady, którymi kierujemy się w naszej pracy:

JAKOŚĆ

Od samego początku istnienia spółka Brix stara się doskonalić i podwyższać jakość świadczonych usług. Posiadamy szeroką wiedzę popartą praktyką i doświadczeniem w zakresie rachunkowości, podatków, finansów oraz zagadnień kadrowo – płacowych.

PROFESJONALIZM

Dbamy o to, aby nasi Klienci byli obsługiwani przez profesjonalny personel świadczący usługi w języku polskim, włoskim
i angielskim. Zatrudniamy pracowników o wysokich kwalifikacjach zawodowych, posiadających uprawnienia biegłych rewidentów, księgowych, doradców podatkowych, audytorów. W związku z ciągłymi zmianami w przepisach podatkowych stale podnosimy swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach i szkoleniach.

ZAUFANIE

Najlepszą rekomendacją i powodem do dumy może być dla nas to, że relacje, które tworzymy z Klientami są trwałe
i oparte na pełnym zaufaniu. Z większością naszych Klientów współpracujemy od początku istnienia ich firm, do chwili obecnej.

Zdajemy sobie sprawę z branej na siebie odpowiedzialności i zawsze staramy się działać w jak najlepszym interesie Klienta. Obecnie obsługujemy ponad 100 podmiotów gospodarczych z kapitałem polskim oraz zagranicznym. Są wśród nich spółki akcyjne, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki komandytowe, są to podmioty o różnym profilu działalności i specyfice funkcjonowania. Jesteśmy ubezpieczeni na sumę gwarancyjną 2.450.000 PLN

KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG

Nasza oferta łączy wiedzę i doświadczenie w obszarze rachunkowości i podatków z wieloletnią praktyką w doradztwie biznesowym z zakresu finansów, sprawozdawczości finansowej i controllingu. Proponujemy naszym Klientom usługi audytu due diligence, wyceny spółek, specjalistyczne opinie podatkowe i księgowe, doradztwo w zakresie polityki rachunkowości i planów kont, wsparcie w transakcjach połączeń i przekształceń spółek, a także prowadzenie dokumentacji transakcji z jednostkami powiązanymi. Współpracujemy ze specjalistami w dziedzinie prawa, podatków
i finansów.

BEZPIECZEŃSTWO

Dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia obsługiwanym przez nas firmom bezpieczeństwa, starannie prowadząc dokumentację z zachowaniem poufności danych oraz pracując zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego. Zdajemy sobie sprawę, że jedynie działając zgodnie z zasadami etyki, prawa i powszechnie przyjętych norm społecznych mamy szansę na stały długofalowy rozwój.

ELASTYCZNOŚĆ

Oferujemy indywidualne i elastyczne zasady współpracy. Staramy się dobrze poznać potrzeby Klienta, aby móc proponować praktyczne i najlepsze rozwiązania problemów. O naszych relacjach z Klientami najlepiej świadczy zadowolenie naszych Klientów i długoletnia współpraca ze spółką Brix.